Finał Powiatowy w Koszykówce Dziewcząt

XVII MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

FINAŁ POWIATOWY

MINI PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT – 15.12.2014

W poniedziałek 15 grudnia w Szkole Podstawowej w Borkowie rozegrano zawody powiatowe w minipiłce koszykowej dziewcząt. Na starcie stanęło siedem szkół – SP2, SP3, Ligowo, Mochowo, Goleszyn, Zawidz i gospodarz Borkowo. Podzielono je drogą losowania na dwie grupy w których grano systemem ” każdy z każdym ” , a później rozegrano półfinały i mecze o miejsca. Grano 3 kwarty po 5 minut każda. Zwycięstwo odniosły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Sierpca, podopieczne pani Agaty Urbańskiej; w ten sposób będą reprezentować nasz powiat na zawodach międzypowiatowych w Płocku. Gratulujemy !

PÓŁFINAŁY

SP BORKOWO – SP GOLESZYN         9:4

SP NR 2 SIERPC -SP ZAWIDZ         18:4

MECZ O III MIEJSCE

SP GOLESZYN – SP ZAWIDZ     10:6

MECZ O I MIEJSCE

SP NR 2 SIERPC – SP BORKOWO     8:2

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC

2. SZKOŁA PODSTAWOWA BORKOWO

3. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN

4. SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWIDZ

5. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC

6. SZKOŁA PODSTAWOWA MOCHOWO

7. SZKOŁA PODSTAWOWA LIGOWO

SP NR 2 SIERPC – Joanna Malanowska, Maja Przybyszewska, Kinga Grapatyn, Zuzia Siwińska, Julia Bartnicka, Marlena Piotrowska, Alicja Lewandowska, Izabela Babecka, Kinga Malec, Klaudia Malec, Agnieszka Karasiewicz, Weronika Siwińska, Karolina Białek – opiekun Agata Urbańska.