Luty 2015

Luty to miesiąc, w którym możemy wykazać się ciekawymi zajęciami z dziećmi.  Z okazji 14 lutego – „Walentynki” prowadzimy na świetlicy zajęcia plastyczne. Dzieci wycinają, ozdabiają serca oraz wykonują „Walentynki” dla swoich sympatii. W tym miesiącu jednym z haseł tygodnia jest „Sport to zdrowie”. Wychowawcy świetlicy prowadzą pogadanki na temat sportu, różnych dyscyplin sportowych. Dzieci zapoznają się z postacią patrona naszej hali sportowej – Zdzisławem Krzysztowiakiem. Prowadzimy także  pogadanki na temat zdrowia i higieny. Omawiamy pracę p. pielęgniarki. Dzieci wykonały piękne widoczki z plasteliny na plastikowych talerzykach. Oczywiście „ruch to zdrowie”, a więc cały czas prowadzone są zajęcia rychowe na sali gimnastycznej, sali zabaw i hali sportowej.