Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków – Bielice 30.05.2015r.

W sobotę 30 maja 2015r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w XXIII Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków, które zostały rozegrane na terenie 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej w Bielicach. Punktualnie o 9.15 rozpoczęła się uroczystość otwarcia XXIII EMBO, a gościem honorowym był Zbigniew Bródka – mistrz olimpijski z Soczi.
W zawodach wzięło udział ponad 2000 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, reprezentacja uczniów naszej szkoły liczyła 32 uczniów z klas I- VI.
W klasyfikacji generalnej Szkoła Podstawowa nr 2 uplasowała się na wysokim III miejscu (startowały reprezentacje 66 szkół podstawowych) i otrzymała Puchar  Marszałka Województwa Mazowieckiego.
Wyniki indywidualne:
IV m Jakub Pacek – kl.I
III m. Zuzanna Kwiecień – kl. II
VIII m. Natalia Przybyszewska – kl. II
VI m. Maksymilian Nowicki -kl. IV
II m Martyna Trzonkowska – kl.V
II m Joanna Malanowska – kl. VI
VII m. Jakub Frydrychowicz – kl. VI

Więcej informacji o zawodach i wyniki na stronie http://www.ebmo.pl/