Dzień Edukacji Narodowej 2015

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się 14 października 2015 r.  w sali gimnastycznej naszej szkoły. Spotkali się nauczyciele, uczniowie, rodzice pracownicy szkoły, emeryci i Burmistrz Miasta Sierpc z  przewodniczącym Rady Miasta,

Uczniowie klas piątych z zespołem “Wesołe nutki” przygotowali część artystyczną pod kierunkiem pani Ewy Doliwy, pani Agaty Bartkowskiej i pana Andrzeja Wojtasa. Dekorację wykonała pani Elżbieta Dobies i Magdalena Wysocka.

Następnie pani dyrektor Hanna Kurta serdecznie pogratulowała pani Katarzynie Pawłowskiej, która w tym roku otrzymała Nagrodę Burmistrza oraz wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły nauczycielom i pracownikom obsługi.

Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali:

– nauczyciele: Anna Trzcińska,  Ewa Doliwa, Beata Jastrzębska, Beata Sobocińska,Monika Michalska, Joanna Jankowska

pracownicy administracji i obsługi: Krystyna Ostrowska, Teresa Jankowska, Barbara Wiśniewska, Barbara Olszewska, Ewa Rydzeńska

Przedstawiciele rodziców, zaproszeni goście złożyli życzenia i kwiaty na ręce pani dyrektor.