Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców

Chłopcy z SP 2 mistrzami powiatu w koszykówce, dziewczęta zajęły III miejsce

W środę 9 grudnia na hali sportowej im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Sierpcu rozegrano finał powiatowy w mini piłce koszykowej chłopców szkół podstawowych. W zawodach wzięły udział reprezentacje sześciu szkół podstawowych, które podzielono na dwie grupy. Najlepsze drużyny zakwalifikowały się do półfinałów.

Na zakończenie rozegrano mecze o miejsca. Po zaciętej finałowej walce z dogrywką, zawody wygrali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC
2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC
3. SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWIDZ
4. SZKOŁA PODSTAWOWA LIGOWO
5. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN
6. SZKOŁA PODSTAWOWA BORKOWO
Drużyna SP NR 2 SIERPC – Jan Maciejewski, Piotr Chmielewicz, Kamil Sławiński, Filip Sawicki, Mateusz Bednarski, Jakub Obrębski, Szymon Witkowski, Jakub Dołasiński, Stanisław Pracki, Adam Szychułda, Rafał Kordulasiński, Dominik Szczęsny -opiekunowie – Dariusz Malanowski, Marcin Nowakowski.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU DZIEWCZĄT

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC