Wycieczka do Warszawy kl. II a, b, f

W dniu 11 marca 2016 r. uczniowie klas II a, b i f  uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Dzieci zwiedziły największą w Polsce wystawę klocków Lego, składającą się z niesamowitych budowli złożonych z kilku milionów klocków. Podziwiały ogromny samolot prezydencki Air Force One, mogły zobaczyć przeróżne eksponaty od całych miasteczek poprzez statki, samochody, instrumenty muzyczne do postaci w całości złożonych z klocków Lego. Po obejrzeniu wystawy uczniowie spędzili przyjemnie czas w Fun-Parku bawiąc się klockami różnej wielkości. Po obejrzeniu wszystkich ekspozycji dzieci mogły skorzystać ze sklepu i kupić sobie własne klocki. Następnym punktem wycieczki było zwiedzanie Stadionu Narodowego, gdzie każdy z uczestników wycieczki miał możliwość poczuć się jak kibic, sprawdzić niezwykłą akustykę stadionu, wyjść na płytę stadionu przejściem przeznaczonym wyłącznie dla piłkarzy. Uczniowie zwiedzili także szatnie, w których do meczów przygotowują się nasi reprezentanci, podziwiając koszulki piłkarzy. Wszyscy zadowoleni, pełni wrażeń wrócili do domu. To był niesamowity dzień!