Światowy Dzień Ziemi ‘2016

25 kwietnia 2016 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość związana ze Światowym Dniem Ziemi. Tegoroczne obchody poświęcone były problemom związanym z ochroną powietrza i przeciwdziałaniu jego zanieczyszczeniom. Hasło przewodnie to “Palący temat – niska emisja”.
Uczniowie kl. 4 c pod kierunkiem Katarzyny Pawłowskiej przygotowali przedstawienie pt. “Jak rozweselić Ziemię?”. Jednym z działań jakie podejmujemy w celu poprawy stanu naszej planety jest zbiórka surowców wtórnych i segregacja śmieci. Przypominamy, że zbieramy elektroodpady, opakowania z tworzyw sztucznych, makulaturę, baterie i zakrętki. W trakcie uroczystości uczniowie, którzy w poprzednim roku zbierali baterie otrzymali nagrody i podziękowania.

Podsumowanie Akcji Zbierania Baterii