Walentynkowe Spotkanie Ludzi o Wielkim Sercu

Działalność Szkolnego WOLONTARIATU w 2016 roku

W dniu 8 lutego, pomimo mroźnej aury za oknem, w naszej szkole było bardzo gorąco za sprawą gości uczestniczących w “Walentynkowym Spotkaniu Ludzi Dobrego Serca”. Podczas uroczystości podsumowano działalność szkolnego wolontariatu za rok 2016. Za pośrednictwem prezentacji multimedialnej pokazano 16 zrealizowanych działań, a także wreczono podziękowania wszystkim, którzy przyczyniają się do realizowania naszej idei niesienia pomocy potrzebującym. Całą uroczystość uświetnił wspanialy występ uczniów klasy III f , zespół taneczny Mini Stars oraz solisci: Julia Zimnawoda, Alicja Sulkowska, Kacper Rutkowski i Jakub Kwiatkowski. Nasi goście mieli także okazję spróbować pysznych ciast przygotowanych przez naszych zdolnych, wspomagających nasz wolontariat rodziców.
Jesteśmy bardzo wdzięczni i szczęśliwi, gdyż w naszych działaniach zawsze mamy poparcie i pomoc naszych Pań Dyrektor, które i tym razem poświęciły swoj czas wolny by spędzić go w gronie przyjaciół naszej szkoły.
Było nam tego dnia szczególnie miło, gdyż swoją obecnością zaszczycili nas Pan Burmistrz Jarosław Perzynski i Pani Burmistrz Ewa Leszczynska.
Wszyscy zebrani, po chwilach pełnych wzruszeń, radości i uśmiechów, gratulacji, podziękowań i deklaracji dalszej współpracy,       w prawdziwie rodzinnej atmosferze oddali się degustacji smakołyków.
Dziękujemy ☺
Dorota Dudzinska, Joanna Jankowska, Anna Ostrowska, Ewelina Kośmider, Weronika Marcinkowska, Beata Karkusz