“Farma iluzji” – w Parku Edukacji i Rozrywki – kl. 4 a,e,f

29 września uczniowie klas IV a, IV e i IV f pod opieką Aleksandry Rogowskiej, Joanny Gąsiorowskiej, Doroty Gumińskiej oraz Marka Gadzińskiego odwiedziły Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” w Trojanowie. Jest to atrakcyjne miejsce, w którym można przeżyć przygodę na granicy magii i rzeczywistości, miło spędzić czas na łonie natury. Wraz z przewodnikiem dzieci szukały rozwiązań zagadek w wiklinowym labiryncie, miały okazję zobaczyć świat do góry nogami w zakręconym domku. Wiele emocji wzbudziła wizyta w lustrzanym labiryncie oraz kopalni złota. Był również czas na zakup „magicznych pamiątek” oraz pobyt na wyjątkowym placu zabaw. Wycieczka bardzo podobała się dzieciom i dostarczyła im niezapomnianych wrażeń.