Dwójka z pomocą dla Laury

Zbiórkę na operację Laury rozpoczęli koledzy i koleżanki z jej klasy IV a . Szkolne Koło  Wolontariatu również szeroko otworzyło serce na potrzeby naszej uczennicy. Przez trzy dni trwał kiermasz zdrowych sałatek, naleśników, paróweczek w cieście francuskim, pysznych ciast i ciasteczek, muffineki i muffineczek, pięknych kolorowych babeczek oraz innych pychotek i pyszności. Wolontariusze zjednoczyli siły i przy olbrzymim wsparciu Rodziców Uczniów klasy IV B i Rodziców Uczniów klasy I B, a także Wolontariatowi Rodziców, Nauczycieli i Pracowników Szkoły udało się zebrać kwotę 1671,42 zł,  która zasili subkonto dla Laury.

Łącznie w naszej szkole dla Laury przekazaliśmy 4.001,82 zł

Koordynator Szkolnego Koła Wolontariatu 🙂 Beata Karkusz składa serdeczne podziękowanie za ofiarowaną pomoc, życzliwość i wspaniałe serce wszystkim, którzy uczestniczyli w naszej akcji.