Zajęcia pozalekcyjne z art. 42 KN, z PPP nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu rok szkolny 2017/208

 Zajęcia pozalekcyjne nauczycieli 2017-2018

Zajęcia pozalekcyjne  z art. 42 KN, z PPP

nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu

rok szkolny 2017/208

 

 

Lp.

 

Imię             i nazwisko nauczyciela

 

godz. KN art. 42

 

w ramach PPP

 

 

data, godzina,

miejsce realizacji,

 

1

Dariusz

Malanowski

 

zajęcia sportowe dla kl. III-VII chłopców

 

—–

 

środa 15:30- 17:00

sobota 9:30 – 11:00

 

2

Agata

Bartkowska

 

– zajęcia wyrównawcze z matematyki  – kl. Vd

– koło matematyczne – kl. Vd

 

—-

 

środa 8:00 – 8:45

zajęcia wyrównawcze i koło matematyczne

– 1godz. co dwa tygodnie

sala nr 9

 

3

Anna

Biegańska

 

—-

 

zajęcia rewalidacyjne

 

zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne

 

poniedziałek – 12:55 – 13:40

czwartek -11:50 – 12:35

piątek 8:55 – 9:40

poniedziałek 11:50 – 12:35

czwartek 13:50 – 14:35

środa 8:00 – 8:45

 

4

Katarzyna

Burczyk

 

zajęcia wyrównawcze / basen

 

—–

 

środa 11:40 – 12:25

sala nr 30 / basen

 

5

Anna

Długosińska

 

zajęcia wyrównawcze z matematyki

 

 

gimnastyka korekcyjna

zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze

 

 

wtorek 11:45 – 12:30

czwartek 12:45 – 13:30

sala nr 30

 

6

Ewa

Doliwa

 

zajęcia wyrównawcze (koło)

 

 

 

 

wtorek 13:50 14:35

sala nr 26

 

7

Dorota

Dudzińska

 

zajęcia plastyczne / basen

dla kl. Ic

 

—–

 

piątek 11:30-12:35

wymiennie

 

8

Joanna

Gąsiorowska

 

koło plastyczne

„Trening kreatywności”

 

poniedziałek 8:00 – 8:45

sala nr 10 / plener

 

9

Dorota

Gumińska

 

koło z  języka angielskiego dla kl. IV

zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

 

……..

 

wtorek 8:00 – 8:45

wtorek 10:45 – 11:30

 

10

Barbara

Grodzicka

 

basen /zajęcia artystyczne

 

 

zajęcia dydaktyczno – wyrów.

dla kl. Iiab

 

czwartek 11:50 – 12:35 basen

środa 10:50 – 11:30 zajęcia

wtorek kl. Iib – 10:45 – 11:30

środa kl. Iia 12:35 – 13:30

 

11

Joanna

Jabłonowska

 

zajęcia wyrównawcze dla kl. VIc

 

zajęcia logopedyczne

 

środa 13:45 – 14:45

 

 

12

Joanna

Jankowska

 

basen / zajęcia wyrównawcze

zajęcia z matematyki

 

………

 

poniedziałek 11:50 – 12:35

piątek 12:35 – 13:40

 

13

Beata

Jastrzębska

 

koło historyczne

 

 

 

……….

 

piątek 13:45- 14:30

sala nr 28

 

14

Beata

Karkusz

 

zajęcia taneczne

basen

 

 

……..

 

wtorek 8:00 – 8:45 sala lustrzana

czwartek 10:45 – 11:30

 

15

Ewelina

Jurewicz

 

zajęcia z matematyki dla kl. VIa

zajęcia z matematyki dla kl. IV – dla uczniów zdolnych

zajęcia z matematyki dla kl. IV – wyrównawcze

 

 

……..

 

środa 8:00 – 8:45

środa 13:40 – 14:35

środa 8:00 – 8:45

 

16

Marcin

Kowalczyk

 

zespół wokalny

„Wesołe nutki”

 

 

………

 

piątek 12:55- 13:40

 

17

Katarzyna

Kulasińska

 

zajęcia wyrównawcze z geografii dla kl. VII

sala nr 30 GM

14:00 – 15:00

 

 

 

logopedia grupowa – 3 godz.

 

 

 

 

  poniedziałek   9:30 – 10:30   sala nr 30 Igr.

10:30 – 11:30   sala nr 30 II gr.

środa                  10:30 -11:30    sala nr 30

czwartek            10:30 – 11:30  sala nr 30 III gr.

wtorek               11:30 – 12:35  sala nr 30 GM

18 Łukasz

Szymański

 

koło misyjne

 

………

 

poniedziałek 14:45 – 15:30 sala nr 25 GM

 

19

Agnieszka

Malanowska

 

zajęcia matematyczne dla kl. IIId

pływanie

zajęcia polonistyczne  dla kl. IIId

 

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

środa 9:50 – 10:35

 

poniedziałek 12:55:13:40

wtorek 12:55 – 13:40

wtorek 10:40 –12:10

 

20

Weronika

Marcinkowska

 

zajęcia taneczne

basen / zajęcia wyrównawcze

 

……….

 

piątek 9:50 – 10:35 sala lustrzana

poniedziałek 10:45 – 11:30

 

21

Monika

Michalska

 

koło biblijne

 

 

zajęcia logopedyczne (grupowe)- 3godz.

 

poniedziałek 13:50 -14:45 sala nr 9

wtorek  9:50 – 10:35

czwartek 13:50 – 14:35

piątek 9:50 – 10:35

sala nr 9

 

22

 

Marcin

Nowakowski

 

 

zajęcia sportowe

 

——–

 

wtorek 15:30 17:00 hala sportowa

sobota  9:30 -11:00  hala sportowa

 

23

 

 

Beata

Okraszewska

 

koło biblijne

 

——–

 

poniedziałek 13:50 – 14:35

sala nr 9

 

24

 

 

Elżbieta

Olszewska – Lanka

 

koło fotograficzne

 

——–

 

piątek 14:00 – 15:00

sala nr 11, zajęcia w plenerze

 

25

Katarzyna

Pawłowska

 

koło przyrodnicze / LOP

 

 

——–

 

czwartek 14:45 – 15:30

sala nr 23 GM i zajęcia w terenie

 

26

Ilona

Radomska

 

koło polonistyczne dla kl. VI – VII

 

———

 

poniedziałek     8:00 – 8:45 sala nr 27 GM –  kl. VI-VII

 

 

27

Aleksandra

Rogowska

 

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla kl. IV

czwartek 13:50 14:35

sala nr 13

 

 

zajęcia recytatorsko – teatralne – 1h

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla kl. IV – VII

 

wtorek 13:50 – 14:35 sala nr 13

wtorek 14:45 – 15:30 sala nr 13

 

28

Krystyna

Skowrońska

 

koło z języka angielskiego

 

 

——

 

 

czwartek 14:45 – 15:30  sala nr 12

 

29

Agnieszka

Sławińska

 

koło matematyczne dla kl. Vab

 

 

——

 

wtorek 13:50 – 14:35 sala nr 26

 

 

30

Beata

Sobocińska

 

basen / zajęcia wyrównawcze dla kl. Id

 

——-

 

wtorek 10:30 – 11:15 basen

wtorek 11:30 – 12:15 zajęcia

 

31

Alicja

Stopińska

 

koło czytelnicze – przygotowanie do konkursów czytelniczych i recytatorskich

 

——-

 

poniedziałek 13:50 -14:35

biblioteka

 

32

Magdalena

Szmigielska

 

koło recytatorsko – teatralne

 

 

——–

 

środa 8:00 – 8:45

 

33

Agnieszka

Strzałkowska

 

 

koło matematyczne dla kl. IVd

 

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

czwartek 14:45 – 15:30 sala 24GM

koło matematyczne

czwartek 13:50 – 14:35  sala 26

 

………..

 

34

Agnieszka

Tomaszewska

 

 

 

zajęcia dla dzieci oddziałów przedszkolnych – rytmika

 

 

…….

 

czwartek 12:00 – 12:30    „0b”

czwartek 13:40 – 14:40    „0a”

piątek          9:00 –   9:30    „0b”

 

35

Agata

Urbańska

 

ZHP

zajęcia sportowe dla dz. kl. IV – VI

 

…….

 

czwartek 14:35 – 15:20 sala lustrzana

wtorek 14:35 – 15:35 hala sportowa

 

 

36

Maria

Urbańska

 

basen / zajęcia wyrównawcze

piątek 11:45 – 12:30

 

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

czwartek 11:45 – 12:30

 

 

piątek 11:45 – 12:30

 

37

Agata

Warczachowska

 

koło przyrodnicze – spotkanie z przyrodą

 

……..

 

czwartek 13:50-14:35

 

38

Agnieszka

Stankiewicz

 

basen – zajęcia wyrównawcze

 

……..

 

piątek 16:00

 

39

Agnieszka

Borowiecka

 

zajęcia plastyczne dla uczniów zdolnych

 

………

 

piątek 13:00 – 13:45

 

40

 

Magdalena

Wysocka

 

…………

 

zajęcia logopedyczne

 

 

zajęcia rewalidacyjne

 

poniedziałek 12:55 – 13:40

13:50 – 14:35

wtorek  12:55 – 13:40

środa 12:55 – 13:40

czwartek  9:40 – 10:25