Podziękowanie

Jan Paweł II powiedział „Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to czy dzieli się z innymi”  Tymi słowami warto kierować się w życiu. Pomoc ludziom, a szczególnie tym nieznanym mnoży dobro i siły w naszych sercach. O tym w dniu dzisiejszym, kiedy trwa weekend cudów przekonaliśmy się podążając w XVII Ogólnopolskim Finale Edycji Szlachetnej Paczki za Drużyną Super W, na której czele stanęła uczennica z klasy IV a Julia Janiszewska wraz z wolontariuszem Martyną Kosiorek, panią Dyrektor Hanną Kurtą, panią Wicedyrektor Anna Trzcińską, nauczycielem wolontariuszem Aleksandrą Rogowska i koordynatorem szkolnego wolontariatu Beatą Karkusz.  Wzruszająca  chwile spotkania ( gdyż nasza obdarowana chciała poznać darczyńców) i radość z rozpakowywania paczek na długo zostaną w naszej pamięci. Nic nie zastąpi chwil spędzonych razem z obdarowaną.

Nie ma słów, aby opisać uczucie radości z doświadczenia bezinteresownej pomocy i zaangażowania Społeczności Szkolnej, dzięki której i w tym roku udało się zmienić czyjś świat na lepszy.

Z wyrazami Szacunku i uznania dla Wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania Szlachetnej Paczki.

Z życzeniami Radosnych Świat Bożego Narodzenia

Beata Karkusz