Dzień Bezpiecznego INTERNETU ‘2018

1281_x_744_2_

Już 6 lutego 2018 roku będziemy obchodzić Dzień Bezpiecznego Internetu. To już 14. edycja DBI w Polsce, a w tym roku będzie obchodzona pod hasłem „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”  W ramach DBI w naszej szkole zostanie przeprowadzony konkurs multimedialny i  plastyczny.      

Szkolny KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ  

  1.  „Uczeń bezpieczny w Internecie – jak wystrzegać się zagrożeń?”
  2.  “Tworzymy kulturę szacunku w sieci”        

Prace konkursowe w formie prezentacji multimedialnych należy złożyć na dowolnym nośniku  (np. płyta CD, pendrive) do 25 lutego 2018 r.  Na ostatnim slajdzie należy podać: imię i nazwisko autora, klasę).

Prezentacja powinna się składać co najmniej z 15 slajdów. Pod uwagę będzie brana wartość merytoryczna i wykorzystanie umiejętności z zakresu technologii informacyjnej.  Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 28 lutego 2018 r.   Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Szkolny KONKURS PLASTYCZNY   “POZNAJ  ZASADY  BEZPIECZNEGO INTERNETU ”

Konkurs polega na opracowaniu Netykiety, czyli  KODEKSU  INTERNAUTY. Format A3, technika dowolna.  Prace należy składać do 25 lutego 2018 r.  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

Organizatorzy: p. Elżbieta Olszewska-Lamka, p. Marta Turalska