Dnia 27 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im Armii Krajowej w Sierpcu odbyła się I edycja Międzyszkolnego Konkursu Biologiczno – Geograficznego pod hasłem „BAŁTYK”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas VII ze szkół podstawowych z terenu miasta Sierpc. Tematyka konkursu związana była z fauną i florą, oraz położeniem i cechami fizyczno – geograficznymi Morza Bałtyckiego.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Kacper Miller – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu

II miejsce: Ewelina Bryszka – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu

III miejce (ex aequo)

Nadia Chochlińska – Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu

Natalia Mikucka – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

W roku szkolnym 2018/2019 planujemy rozszerzenie konkursu o uczniów klas VII i VIII ze szkół podstawowych z terenu powiatu sierpeckiego.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorki konkursu: Agata Warczachowska, Katarzyna Kulasińska