Piknik “Wszystkie dzieci nasze są”

Wspólny piknik pod tytułem „Wszystkie dzieci nasze są” zorganizowany przez Fundację Odzyskać Radość i Szkołę Podstawową Specjalną Odzyskać  Radość dał wiele radości i satysfakcję z bycia razem. Występ dzieci z Zakładu  Opiekuńczo – Leczniczego w Kraszewie oraz zespołu „Mini Stars” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu połączony z koncertem Majki Jeżowskiej zostanie na długo w pamięci uczestników. Wsparcie wolontariuszek z klasy VII b Mai Kaczmarek i Dominiki Strześniewskiej oraz nauczycieli wolontariuszy Aleksandry Rogowskiej, Weroniki Marcinkowskiej, Magdaleny Wysockiej, Agnieszki Tomaszewskiej pokazały, że przeżywanie wspólnej radości z dziećmi jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakich możemy doświadczy w życiu, tym bardziej, że zbliża się Międzynarodowy Dzień Dziecka, a przecież WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ.

Beata Karkusz – Koordynator Wolontariatu