RADA PEDAGOGICZNA

Rada i pracownicy Sp2 Sierpc

 

EDUKACJA  PRZEDSZKOLNA

mgr Magdalena Wysocka                                                                                                                                                                        mgr Wioletta Rydzeńska                                                                                                                                                                              mgr Anna Jagodzińska                                                                                                                                                                                  mgr  Dorota Kordyzon

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

mgr Katarzyna Burczyk                                                                                                                                                                           mgr Anna Długosińska

 mgr Dorota Dudzińska
mgr Barbara Grodzicka
mgr Joanna Jankowska
mgr Beata Jastrzębska
mgr Beata Karkusz
mgr Ewelina Jurewicz                                                                                                                                                                                 mgr Agnieszka Malanowska

mgr Agnieszka Stankiewicz
mgr Aleksandra Rogowska                                                                                                                                                                     

mgr Beata Sobocińska                                                                                                                                                                                 mgr Alina Strzelecka
mgr Anna Trzcińska
mgr Marzena Urbańska                                                                                                                                                                             mgr Agnieszka Tomaszewska                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          m

JĘZYK POLSKI

mgr Joanna Jabłonowska
mgr Ilona Radomska
mgr Magdalena Szmigielska                                                                                                                                                                    mgr Renata Gębska                                                                                                                                                                                 mgr Jolanta Fronczak – Cyl
mgr Magdalena Wysocka

JĘZYK ANGIELSKI                                                                                                                              mgr Ewa Doliwa                                                                                                                                                                                           mgr Anna Ostrowska                                                                                                                                                                                      lic. Krystyna Skowrońska                                                                                                                                                                              mgr Dorota Gumińska

JĘZYK NIEMIECKI 

mgr Agnieszka Opolska

MATEMATYKA

mgr Agata Bartkowska
mgr Agnieszka Sławińska
mgr Ewelina Jurewicz                                                                                                                                                                                lic. Agnieszka Strzałkowska

FIZYKA

 mgr Katarzyna Wysocka

HISTORIA

mgr Beata Jastrzębska
mgr Magdalena Szmigielska   

PRZYRODA

mgr Hanna Kurta
mgr Katarzyna Pawłowska
mgr Agata Warczachowska

BIOLOGIA

mgr Katarzyna Pawłowska                                                                                                                                                                             mgr Agata Warczachowska

CHEMIA

mgr   Marek Siennicki

GEOGRAFIA

mgr   Katarzyna Kulasińska

INFORMATYKA

mgr Elżbieta Olszewska – Lamka                                                                                                                                                               mgr Marta Turalska

TECHNIKA

mgr Elżbieta  Gąsiorowska

MUZYKA

mgr Marcin Kowalczyk

PLASTYKA                                                                                                                                      mgr Joanna Gąsiorowska

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Dariusz Malanowski
mgr Marcin Nowakowski
mgr Agata Urbańska                                                                                                                                                                                mgr Małgorzata Narodzonek                                                                                                                                                                  mgr Witold Nawrocki                                                                                                                                                                                   mgr   Marek Siennicki

RELIGIA

mgr Monika Michalska
mgr Beata Okraszewska
 ks. mgr Łukasz Szymański                                                                                                                                                                        ks. mgr Mateusz  Stępka 

Marek Grzeszczak

ŚWIETLICA

mgr Agnieszka Tomaszewska                                                                                                                                                                        mgr Katarzyna Kulasińska                                                                                                                                                                          lic. Agnieszka  Borowiecka                                                                                                                                                                            mgr Edyta Lemanowicz                                                                                                                                                                                mgr Agnieszka Strzałkowska                                                                                                                                                                 mgr Angelika Waliszewska

BIBLIOTEKA

 mgr Alicja Stopińska                                                                                                                                                                                     mgr Elżbieta Gąsiorowska                                                                                                                                                                       mgr Agata Urbańska                                                                                                                                       

PEDAGOG

mgr Anna Biegańska

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx