WYNIKI Konkursu FOTOGRAFICZNEGO – 70. Rocznica Wybuchu POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

old-camera-1352392829MJP
Miejski Konkurs Fotograficzny “Sierpeckie miejsca pamięci narodowej związane z II wojną światową”

Zorganizowaliśmy miejski konkurs fotograficzny „Sierpeckie miejsca pamięci narodowej związane z II wojną światową”. Wpłynęło 165 zdjęć. W konkursie brały udział dwie szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2 i Gimnazjum Miejskie. Jury wyraziło podziw dla uczestników, którzy pomimo swojego młodego wieku i amatorstwa potrafili zrobić tak ciekawe zdjęcia. Wybór był bardzo trudny. Z wyróżnionych zdjęć ułożono kolaż.

Wyniki Konkursu:
  I miejsce: Jakub Dołasiński kl. V a,    Piotr Chmielewicz kl. V b
     II  miejsce:  Ada Zielińska kl. V b,   Maja Przybyszewska kl. VI b
        III miejsce:  Zuzanna Siwińska kl. VI a,  Kinga Malec kl. VI b
W Y R Ó Ż N I E N I A:  Radosław Lamka kl. V a,  Karolina Krajewska kl. V a, Zofia Liszewska kl. VI d, Joanna Ocicka kl. VI a, Aleksandra Narodzonek kl. V b,  Mikołaj Guzowski kl. VI b, Olga Nawrocka kl. V b, Wiktor Bruździński kl. V b
 Koordynatorzy konkursu:   Agata Bartkowska, Elżbieta Olszewska-Lamka