Puchar Małego Powstańca 2014

                                               Puchar Małego Powstańca
         Z okazji 70 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego 30 września 2014 r. odbył się w naszej szkole Puchar Małego Powstańca. W imprezie tej wzięły udział grupy przedszkolne ze wszystkich sierpeckich przedszkoli oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej Nr 2 i Szkoły Podstawowej Nr 3. Na początku był przemarsz „małych powstańców” po hali sportowej, po czym uczestnicy turnieju stawili czoła trudnym sportowym wyzwaniom: czołgali się, budowali mury z klocków, pokonywali tory przeszkód, rzucali do celu. Wszyscy ukończyli swoje zadania i zostali zwycięzcami. Na koniec pani dyrektor Hanna Kurta wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz słodkie niespodzianki i zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie.