XIX Przełajowe Biegi Niepodległości w Skrwilnie

W sobotę 4.10.2014r. odbyły się w Skrwilnie kolejne, już XIX Biegi Przełajowe. Tradycją szkoły stało się, że co roku w nich uczestniczymy.  W tym roku również pojechało 45 uczniów z klas I – VI. Wyjazd do Skrwilna był możliwy dzięki uprzejmości wójta Rościszewa. W ostatnich dniach pojawiły się trudności z wynajęciem autokaru, dlatego skorzystaliśmy z gimbusa.
W sobotę była wspaniała, słoneczna pogoda, a trasy biegowe, jak zwykle w Skrwilnie, świetnie przygotowane. Nasi uczniowie sprawili wiele radości nam i swoim Rodzicom, gdyż w każdym biegu zdobywali wysokie lokaty. W klasyfikacji drużynowej uczniowie  Dwójki uplasowali się na II miejscu. Zostali pokonani przez zawodników z Zespołu Szkół w Skrwilnie.
Klasyfikacja indywidualna:
Klasy I- II dziewczęta                                          chłopcy