Dzień Edukacji Narodowej 2014

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się 14 października w sali gimnastycznej naszej szkoły. Spotkali się nauczyciele, pracownicy szkoły, emeryci oraz przedstawiciele rodziców i uczniów.
Uczniowie klas czwartych z zespołem “Wesołe nutki” przygotowali część artystyczną pod kierunkiem pani Ewy Doliwy, pani Agaty Bartkowskiej i pani Elżbiety Olszewskiej – Lamka. Dekorację wykonała pani Elżbieta Dobies.
Następnie pani dyrektor Hanna Kurta serdecznie pogratulowała paniom Iwonie Brudnickiej i Małgorzacie Wiśniewskiej, które w tym roku otrzymały Nagrodę Burmistrza oraz wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły nauczycielom i pracownikom obsługi.
Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali:
– nauczyciele: Anna Biegańska, Hanna Dołkowska, Agnieszka Malanowska, Marcin Nowakowski, Alina Strzelecka, Maria Urbańska
– pracownicy administracji i obsługi: Mieczysława Blongiewicz, Marek Gadziński, Anita Landoch,  Elżbieta Łukaszewicz, Halina Skorłutowska, Janusz Wiśniewski, Anna Zimnawoda
Przedstawiciele rodziców, zaproszeni goście złożyli życzenia i kwiaty na ręce pani dyrektor.