Teatr Pingwiny z CKiSz przedstawia sztukę pt. “Straszydełka”

W środę piątego listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w nietypowym spektaklu. Specjalnie dla nich młodzi aktorzy z grupy teatralnej przedstawili spektakl pt. Straszydełka. Wśród Pingwinów zaprezentowali się uczniowie z klasy VIa, VIb, VId, IIId i IIb oraz dzieci ze szkoły prywatnej. Było wesoło, strasznie, śmiesznie, a przede wszystkim ciekawie. Mimo, że na scenie było mroczno nikt się nie bał, a tematyka duchowo – halloweenowa została ukazana w humorystyczny sposób. Przygody z duchami wywoływały salwy śmiechu wśród widzów. Grupa teatralna, składającą się głównie z uczniów naszej szkoły,  była brawurowo przygotowana przez panią Srokę – instruktora teatru. Niestety było to pięknie pożegnanie z panią Barbarą.
Życzymy sukcesów w dalszej pracy – uczniowie z SP 2.