Przyroda Twój Przyjaciel – podsumowanie XXXVII edycji konkursu

Podsumowanie XXXVII edycji konkursu “Przyroda Twój Przyjaciel”
oraz VI edycji projektu edukacyjnego “Pozwólmy ptakom mieszkać obok nas”.
27 listopada odbyła się w naszej szkole uroczystość podsumowująca 2 konkursy Ligi Ochrony Przyrody “Co piszczy w trawie” oraz “Ptaki w mieście”.
W uroczystości brało udział wielu zaproszonych gości m.in. przedstawiciele Zarządu Okręgu LOP w Płocku i Sierpcu oraz przedstawiciele władz samorządowych, którzy dofinansowali nagrody dla liczącej około 130 osób grupy nagrodzonych uczniów z 14 szkół. Zebranych gości powitała Dyrektor Szkoły Hanna Kurta i zaprosiła na część artystyczną dotyczącą elementów odblaskowych, którą przygotowała klasa 6b pod kierunkiem Pani Joanny Jabłonowskiej. Następnie Wiceprezes Zarządu Okręgu w Płocku Pani Urszula Mielczarek z pomocą przedstawiciela Związku Wędkarskiego rozdali nagrody uczestnikom konkursu.
Z naszej szkoły nagrody otrzymali:
Zuzanna Siwińska kl. 6a, Joanna Malanowska kl. 6a, Jakub Dołasiński kl. 5a, Klaudia Liszewska kl. 5c, Lena Bielicka kl 4b, Jakub Jażdzewski kl. 4c, Paulina Sosnowska kl. 4c, Jakub Walczak kl. 4c, Oliwia Kopycińska kl. 3, Michał Kunda kl. 3, Jakub Kunda kl. 1.
Nagrodzeni uczniowie
Występ artystyczny uczniów klasy VI B
Prace plastyczne były przygotowane pod kierunkiem Pani Katarzyny Pawłowskiej, Ryszardy Paprockiej i Aleksandry Rogowskiej. Dopełnieniem sympatycznej atmosfery panującej podczas całej uroczystości był skromny poczęstunek dla naszych miłych gości.
opiekun LOP Katarzyna Pawłowska