Sierpecka dwójka w II Orszaku Trzech Króli oddała pokłon małemu Jezusowi

59 Sierpecka dwójka w II Orszaku Trzech Króli pokłoniła się Jezusowi

Po zakończonych Mszach św. w sierpeckich kościołach, tworzyły się barwne  Orszaki Trzech Króli. Jako pierwszy wyruszył orszak z klasztoru. Do niego dołączył się drugi orszak przy kościele farnym zaś trzeci orszak przy kościele szkolnym, w parafii św. Maksymiliana Kolbego. W role królów wcieli się proboszczowie trzech parafii. Orszak dotarł na plac przed Centrum Kultury i Sztuki, gdzie nastąpiło składanie symbolicznych darów i pokłonów. Dzieci z sierpeckiej dwójki  oddały pokłon Dzieciątku Jezus recytując wiersz w wykonaniu uczennicy kl. VI B Weroniki Strzeleckiej oraz zaśpiewały pastorałkę “Maleńki Jezu”. 

Przygotowanie: Beata Okraszewska, Monika Michalska, Anna Ostrowska