Bal Karnawałowy 2015

 

               Dnia 12 stycznia 2015 roku w naszej szkole  odbył się coroczny bal karnawałowy. Zorganizowany przez wychowawców świetlicy szkolnej i wychowawców klas VI.  Celem balu było zapoznanie uczniów z tradycjami zabaw karnawałowych. W tym roku prowadzenie balu powierzono Firmie Edukacyjnej PIANO z Kwidzyna. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, udekorowaną barwnymi balonami i serpentynami z kolorowej bibuły. W przygotowaniu dekoracji uczestniczyli wychowawcy klas VI wraz z wychowankami. Zabawa odbywała się w trzech turach. Dla klas 0 – I, II – III i dyskoteka dla klas IV – VI. Przed balem dzieci z klas 0 – III podczas sesji zdjęciowej uwieczniały na pamiątkę wspaniałe stroje. Wszyscy młodsi uczniowie w strojach księżniczek i wróżek, Batmanów, rycerzy, bohaterek bajki monster high i policjantów, bawiły się wesoło wraz z swoimi paniami pod okiem wodzireja. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Były również zagadki dla dzieci. Wszystkim dopisywał dobry humor. Na koniec odbyła się dyskoteka dla starszych uczniów. Wszyscy w rytm najnowszej muzyki tanecznej bawili się wesoło. Rodzicom dziękujemy za przygotowanie wspaniałych i barwnych strojów karnawałowych dla swoich dzieci, a nauczycielom za wspaniałą zabawę ze swoimi wychowankami.