Mistrzostwa Powiatu w Minisiatkówce Dziewcząt i Chłopców

II miejsce chłopcy

III miejsce dziewczęta

W piątek 20.02 w Szkole Podstawowej w Goleszynie i poniedziałek 23.02 w SP 2 w Sierpcu odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Minisiatkówce. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta i chłopcy z klas piątych i szóstych. W zawodach wzięły udział po cztery reprezentacje ze szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowanr 3, Szkoła Podstawowa w Goleszynie, Szkoła Podstawowa w Lelicach. Grano systemem “każdy z każdym”.
Zawody dziewcząt i chłopców były bardzo wyrównane. O zwycięstwie w turnieju dziewcząt zadecydował bezpośredni mecz między SP Lelice i SP Goleszyn. Zwyciężyły dziewczęta z Lelic i to one pojadą na zawody rejonowe do Płocka .

Klasyfikacja końcowa zawodów dziewcząt:

              1. SZKOŁA PODSTAWOWA LELICE            4 pkt       4:2 st.setów
2. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN       4            4:2
3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC    4            4:3
4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC    0            1:6

20150220_115036_resized

Mecz o I miejsce w rozgrywkach chłopców dostarczył nie lada emocji i rozstrzygnął się w trzecim zwycięskim secie dla Szkoły Podstawowej w Lelicach. Tym samym chłopcy z Lelic pojadą na zawody rejonowe do Płocka.Gratulujemy !

Klasyfikacja końcowa zawodów chłopców:

1. SZKOŁA PODSTAWOWA LELICE            6       6:1
2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC   4       5:2
3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC   2       2:4
4. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN      0       0:6

20150223_113429