Szkolny Dzień Kobiet 2015

Dzień Kobiet w 1 B wych. Beata Karkusz
8 marca 2015 r. to wyjątkowy dzień o czym mogły przekonać się dziewczynki z klasy 1 b uczestnicząc w konkursach tanecznych przed wnikliwym okiem jury, którym byli chłopcy. Następnie „panowie” wcielili się w rolę kelnerów i w wyjątkowo sprawny  sposób zadbali o swoje „panie” częstując ich jakże pysznym tortem przygotowanym przez panią Anetę Liszewską.  Podczas konsumpcji zostały zliczone głosy i nastąpiła dekoracja. Największy różowy kapelusik powędrował na głowę Mai, a dwa mniejsze zostały wpięte Amelce i Kai. Następnie każda dziewczynka otrzymała różyczkę i upominek, który doda blasku każdej, nawet młodziutkiej kobietce.

Dzień Kobiet w 1 D wych. Katarzyna Burczyk

6 marca 2015 r. chłopcy z klasy  przygotowali swoim koleżankom miłą niespodziankę z okazji zbliżającego się Święta Kobiet – każda dziewczynka otrzymała tulipana wraz z upominkiem. Cała klasa wzięła udział w konkursach i zabawach tanecznych min.: zabawa z krzesłami, taniec z balonem. Ten wyjątkowy dzień upłynął wszystkim w miłej i radosnej atmosferze.

Dzień Kobiet w 6 D wych. Elżbieta Olszewska-Lamka

Dzień Kobiet w 6 A wych. Agata Urbańska

Ten dzień uczniowie klasy 6a spędzili wyjątkowo. Chłopcy dla dziewcząt przygotowali słodkie upominki, a potem udaliśmy się do pizzerii Bella. Tam, oprócz posiłku, zafundowaliśmy sobie śmieszną sesję zdjęciową. Następnie pokrzepieni i weseli udaliśmy się na “małe co nieco” do kawiarni U Mariuszka.

Dzień Kobiet w kl. 4 B wych. Ewa Doliwa

Dzień Kobiet w kl. 5 B wych. Iwona Brudnicka