Koncert Charytatywny “Najmłodsi z pomocą” – dla Paulinki

Dnia 8 kwietnia 2015 roku po raz trzeci odbył się koncert charytatywny „Najmłodsi z pomocą”, który zorganizowany był dla 6 letniej Paulinki. Cieszymy się, że pomysł, który zrodził się w naszej szkole zatacza coraz szersze kręgi. W tym roku oprócz zbiórki pieniędzy w szkole, samorząd prowadził zbiórkę maskotek, które zostały przeznaczone na loterię podczas koncertu w CKiSz-u. Uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali również krótki program artystyczny i byli to: kl. I b z wych.  Beatą Karkusz, kl. I d z wych.  Katarzyną Burczyk i kl. III d z wych.  Agnieszką Malanowską. Całą uroczystość wspierali wolontariusze z klasy V b wraz z wych.  Iwoną Brudnicką, a obecność na widowni Dyrekcji Hanny Kurty i Anny Trzcińskiej podkreśliła jak ważne jest wspieranie i dzielenie się z innymi.