Biegnę, by pomóc …!

Biegnę po życie dla Józia…..w dniu 13 kwietnia 2015 roku w naszej szkole uczniowie uczestniczyli w krótkim spotkaniu z Andrzejem Derwichem, który podejmuje dla Józia heroiczny trud samotnego charytatywnego biegu przez CAŁĄ POLSKĘ.

Sam biegnący Andrzej Derwich nie ma z racji biegu żadnych korzyści finansowych. Bieg rozpoczął 1 kwietnia w najdalej wysuniętym na południe krańcu Polski – nieopodal góry Opołonek, a zakończy 17 kwietnia w Jastrzębiej Górze, miejscu najdalej wysuniętym na północ naszego kraju. Długość trasy to 857 kilometrów i jest podzielony na 17 odcinków. Maraton to nie bicie rekordów lecz zwrócenie uwagi na akcję wspierającą Józia w walce z chorobą, która wiąże się z koniecznością przeszczepu wątroby.

Nie pozostań obojętny wobec tej akcji, Właśnie TY możesz POMÓC !!!