Karolewo – Zielona Dolina – Piknik Integracyjny kl 1 b

Karolewo- Zielona Dolina- Piknik Integracyjny

W sobotę 20 czerwca 2015 roku uczniowie klasy I b uczestniczyli w pikniku integracyjnym wraz z dziećmi z Fundacji Portal Fm – pomagamy dzieciom. Spotkanie rozpoczęło się od udziału w ścieżce dydaktycznej, dzięki której poznaliśmy tajemnice lasu. Obcując z naturą towarzyszył nam ślimak winniczek i zaskroniec, wypatrzony przez przyrodników z klasy Ib. Po spacerze czekały na nas kiełbaski i kaszanki, które bardzo smakowały. Następnie wszyscy z ochotą uczestniczyli w konkursach, grach i zawodach. A na końcu karaoke przeistoczyło się we wspaniałą dyskotekę na łonie natury. Było wesoło, radośnie i naprawdę rodzinnie.

 Uczniowie klasy I b wraz z wychowawcą dziękują Fundacji za zaproszenie i wspaniale spędzony czas.