Wycieczka klas II do Warszawy 2015

Wycieczka klas II do Warszawy

19 czerwca 2015 roku dzieci z klasy II a i II c były na wycieczce autokarowej w Warszawie. Zwiedzaliśmy: Stadion Narodowy, Starówkę – Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta III Wazy, Trakt Królewski – Pałac Prezydencki oraz zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Jechaliśmy też kolejką METRO. Następnie udaliśmy się do Telewizji Polskiej przy ulicy Woronicza. Tam przewodnik pokazał nam Studia telewizyjne, gdzie nagrywane są: „Jaka to melodia” oraz „Świat się kręci”. W dalszej części zwiedzaliśmy pomieszczenia Programu „Pytanie na śniadanie”. W drodze powrotnej mieliśmy okazję popatrzeć na przyloty  i odloty samolotów pasażerskich na lotnisku w Modlinie. Pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

 

Danuta Piusińska, Anna Trzcińska

Fot. Marek Gadziński