Pierwsze miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu sierpeckiego

w roku szkolnym 2014/2015

W poniedziałek 14 września w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie władz miasta i powiatu sierpeckiego, dyrektorów szkół oraz nauczycieli wychowania fizycznego, na którym podsumowano współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu sierpeckiego.
Wyniki współzawodnictwa przedstawił sekretarz Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Sierpcu pan Stanisław Urbanowicz. Nasza szkoła po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce wyprzedzając SP 3 w Sierpcu i SP w Goleszynie.

 

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 2
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 3
III miejsce Szkoła Podstawowa w Goleszynie

 

dyplom 001