Jarmark Bożonarodzeniowy

10 i 11 grudnia 2015 r.  odbył się w naszej szkole kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy. Uczniowie i rodzice z klasy IIa wykonali wiele pięknych ozdób świątecznych, które można było podziwiać i zakupić na świątecznym kiermaszu. Rodzice w bardzo profesjonalny sposób, z wielkim zaangażowaniem przygotowali bożonarodzeniowe cuda. Ozdoby na jarmarku swoim kunsztem i artyzmem przewyższały ozdoby dostępne w sklepach, były jedyne i niepowtarzalne. Zainteresowanie kupujących było bardzo duże. Pieniążki, które zostały zebrane, przekazaliśmy na „Adopcję na Odległość”, a także na szkolny wolontariat.

Bardzo dziękuję pani Dyrektor i rodzicom klasy IIa za pomoc w przygotowaniu jarmarku. To dzięki Państwa pomocy ziściła się nasza wspólna inicjatywa i udała się kolejna szkolna impreza.

Aleksandra Rogowska