Szkolny Konkurs Biblijny ‘2016

23 lutego 2016 r. odbył się szkolny etap Konkursu Biblijnego “Św. Marek i Jego Ewangelia”:

I miejsce: Martyna Trzonkowska kl. VI A                                                                                                                                       II miejsce: Małgorzata Jankowska kl. VI B,                                                                                                                                   III miejsce: Kacper Miller kl. V A                                                                                                                                                   W/w osoby reprezentowały naszą szkołę w dniu 2 marca 2016 r. na etapie dekanalnym, gdzie Małgorzata Jankowska kl. VI B zajęła III miejsce.

Beata Okraszewska