Mistrzostwa powiatu sierpeckiego szkół podstawowych w minisiatkówce

W minionym tygodniu 29.II i 4.III dziewczęta i chłopcy uczestniczyli w zawodach powiatowych w minisiatkówce. Zawody dziewcząt rozegrano w poniedziałek tradycyjnie w Goleszynie. Tam spotkało się pięć reprezentacji dziewcząt ze szkół podstawowych. Zawodniczki rywalizowały  i grały systemem każdy z każdym. Mecze były niezwykle zacięte, a o końcowym rozstrzygnięciu zadecydowały małe punkty. Zwyciężyły dziewczęta z Goleszyna i to one pojadą na zawody wyższego stopnia. Dziewczęta z Dwójki zajęły III miejsce.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN     6 pkt   7:3 sety  127:83

2. SZKOŁA PODSTAWOWA LELICE            6          7:3          131:91

3.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC   4          6:6

4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC   4         4:6

5. SZKOŁA PODSTAWOWA ROŚCISZEWO  0         2:8

Turniej chłopców rozegrano w piątek na hali przy SP 2. Wzięło w nim udział sześć zespołów ze szkół podstawowych powiatu sierpeckiego. Chłopcy swój turniej rozegrali systemem każdy z każdym. Reprezentanci naszej szkoły wygrali wszystkie spotkania i w turnieju zajęli I miejsce. To właśnie oni będą reprezentować powiat sierpecki na zawodach rejonowych w Płocku.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC       10 pkt     10:3

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC          8              8:5

3. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN              6              8:4

4. SZKOŁA PODSTAWOWA LELICE                     4              4:7

5.SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWIDZ                    2              5:8

6. SZKOŁA PODSTAWOWA ROŚCISZEWO         0             2:10

SP NR 2 SIERPC – Piotr Chmielewicz, Szymon Witkowski, Adam Szychułda, Jan Maciejewski, Paweł Białek, Mateusz Bednarski, Patryk Lewandowski, Filip Sawicki, Kamil Sławiński, Piotr Białek – opiekun pan Dariusz Malanowski.