Przedszkolaki odwiedzają szkołę

13 maja 2016 roku naszą szkołę odwiedzili goście, którzy przybyli z Miejskiego Przedszkola Nr 2 – grupa 5-latków „A” wraz z panią Marzanną Bieńkowską. Celem wizyty było zapoznanie dzieci z budynkiem szkoły oraz integracja uczniów i przedszkolaków. Dzieci miały możliwość poznania sali lekcyjnej oraz przyglądania się lekcji przyrody prowadzonej w klasie IId, w której także aktywnie uczestniczyli. Starsi koledzy i koleżanki z dumą zaprezentowali swoje umiejętności, po czym zamienili się miejscami z przedszkolakami, którzy zasiedli w ławkach i poczuli się przez chwilę jak uczniowie. Mali goście świetnie poradzili sobie z przygotowanym zadaniem, a w nagrodę wszyscy otrzymali medale wzorowego ucznia oraz kolorowanki. Dzieciom bardzo podobała się wizyta w szkole i już umówiliśmy się na kolejne spotkanie w niedalekiej przyszłości.

Katarzyna Burczyk