Turniejada Sportowa ‘2016

W dniu 18 maja 2016 roku po raz kolejny  w naszej szkole odbyła się „Turniejada klas I-III”, której organizatorem jest MOSiR Sierpc. W  zawodach sportowych udział  wzięły trzy szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Sierpca, Szkoła Podstawowa Nr 3 z Sierpca oraz Szkoła Podstawowa z Goleszyna.  Wszystkie drużyny wykazały się dużą sprawnością i z ogromnym zaangażowaniem oraz przejęciem wykonywały poszczególne  zadania, a były to: dla klas pierwszych sztafeta z przekładaniem szarfy oraz kółeczka, klasy drugie – zmiotka i unihokej, klasy trzecie – toczenie piłek oraz rzuty do kosza. Wspólną konkurencją dla przedstawicieli każdej ze szkół była sztafeta z piłkami oraz kot w butach. Zabawa przebiegała w miłej i sportowej atmosferze. Reprezentacja naszej szkoły pokonała przeciwników zajmując I miejsce z wynikiem 20 punktów i tym samym zdobyliśmy złote medale, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Goleszyna z wynikiem 18 punktów, III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 z wynikiem 10 punktów. Drużyny dostały puchary i dyplomy. Dla dzieci była to wielka frajda.