Baja Dogoterapeutka w 0 b

Dzieci z ZERÓWECZKI B podzielone na trzy grupy uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych z psem, którym jest Baja – pies rasy Galden Retriver, posiadający certyfikat  młodszego psa pracującego w dogoterapii. Zajęcia przeprowadzone przez przewodnika psa dogoterapeutycznego panią Annę Zakrzewską w obecności nauczycieli były bardzo interesujące. Dzieci w sposób radosny poprzez zabawę i doświadczenie pozytywnych wrażeń z kontaktu z Bają przyswajały informacje nie tylko o zwierzętach, ale także uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych z zakresu orientacji przestrzennej w otaczającym świecie.

Najmłodsi uczniowie radzili sobie doskonale z każdym zadaniem, dlatego zostali uhonorowani medalem przyjaciela Bai.