Obóz edukacyjny “EuroWeek – Szkoła Liderów” w Międzygórzu na Ziemi Kłodzkiej

W  malowniczo położonym Międzygórzu na Ziemi Kłodzkiej, uczniowie klasy III b pod opieką wychowawcy p. Beaty  Karkusz uczestniczyli w 5- dniowym obozie edukacyjnym EuroWeek – Szkoła Liderów.  Zajęcia prowadzone były w formie interaktywnych warsztatów, gier stymulujących i praktycznych ćwiczeń doskonaląc umiejętność przewodzenia, autoprezentacji oraz pracy w zespole. Większość  zajęć  prowadzona była w języku angielskim przez wolontariuszy z całego świata.  Nie zabrakło również  zwiedzania przepięknej okolicy, zabaw na śniegu, oraz spotkania z Mikołajem w kopalni złota w Złotym Stoku. Uczniowie podbili serca wolontariuszy, przez których byli rozpieszczani na każdym kroku. Wrócili zachwyceni i myślą już o kolejnym wyjeździe.

Dziękujemy organizatorom