Jarmark bożonarodzeniowy

W dniach 15 i 16 grudnia 2016 r. odbył się w naszej szkole po raz kolejny Jarmark bożonarodzeniowy. Organizatorem imprezy była klasa III a. Na świąteczny kiermasz uczniowie klasy wraz ze swoimi utalentowanymi  rodzicami przygotowali piękne ozdoby choinkowe, kartki bożonarodzeniowe i stroiki. Niepowtarzalne i bardzo oryginalne świąteczne upominki cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Uczniowie sprzedawali swoje wytwory przy dźwiekach znanych kolęd. Bardzo szybko znikały upieczone przez rodziców  smaczne świateczne pierniki, ciasta i babeczki. Zebrane podczas jarmarku pieniążki zostaną przeznaczone na cele charytatywne dla tych, którzy tej pomocy potrzebują.

      Serdecznie dziękujemy rodzicom uczniów klasy III a za wielkie zaangażowanie w organizowaniu tego jarmarku. Państwa pomoc ma ogromne znaczenie.

                                                 Beata Jastrzębska