Dzień Babci i Dziadka w klasie III B

Niezwykle podniosły i uroczysty charakter miała impreza, na którą uczniowie klasy III b zaprosili swoje Babcie i Dziadków. Odświętnie ubrani wnukowie zaprezentowali przygotowany program artystyczny, w trakcie którego nie zabrakło wzruszeń i gromkich braw. Zostały też wręczone własnoręcznie wykonane upominku przy głośno i serdecznie odśpiewanym sto lat. Babcie i Dziadków nie trzeba było namawiać na wspólną zabawę.  Z dużym zaangażowaniem brali udział w różnorodnych konkursach. Były one słuchowe, zręcznościowe, wokalne, sportowe i taneczne. Zarówno Dziadkowie jak i Wnukowie wykazali się ogromną wiedzą i niesamowitą sprawnością w każdej dziedzinie, również tanecznej. A to wszystko odbyło się przy herbatce i słodkościach przygotowanych przez Rodziców.

Wychowawczyni: p. Beata Karkusz