Bal Karnawałowy :)

Karnawał to czas przepełniony wesołymi zabawami, muzyką i dobrym humorem. Tradycyjnie tuż przed feriami zimowymi w Szkole Podstawowej nr 2 im Armii Krajowej  w Sierpcu odbył się Wielki Bal Karnawałowy. Zorganizowany przez wychowawców świetlicy szkolnej i  wychowawców klas VI. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w wspaniałą salę balową, udekorowaną kolorowymi serpentynami z bibuły i barwnymi balonami. Bal prowadziła Pani Katarzyna Burczyk nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, a o oprawę muzyczną zadbał nauczyciel muzyki Pan Andrzej Wojtas. Od rana młodsi uczniowie z klas 0 – III w bajkowych strojach księżniczek, wróżek, bohaterek bajki Kraina Lodu, policjantów, rycerzy i kowbojów tańczyli wesoło w korowodach,  wężach, kółeczkach. Zabawę urozmaicały liczne zagadki,  konkursy i konkurencje taneczne w rytmie wesołej muzyki. Starsi uczniowie z klas IV – VI w rytm najnowszej muzyki tanecznej bawili się  podczas dyskoteki, przepełnionej barwami kolorofonów i laserów. Wszyscy uczniowie w fantastycznej atmosferze wspaniale się bawili.

 kl. 0-III

kl. IV – VI