Akcja wolontariatu – Pomoc dla małego “Stefanka”

Od lat wspieramy dzieci potrzebujące pomocy. Było już wiele koncertów charytatywnych, akcji, kwest, jarmarków. Pomagamy także zwierzętom. Tym razem nasze serca poruszyła historia małego, ślicznego pieska Stefana. Psinka niestety okazała się chora, a do powrotu do zdrowia konieczna była operacja. Fundacja Zwierzęca Polana, która opiekowała się Stefankiem, nie miała niestety środków finansowych na realizację tego zadania. Nasi wolontariusze zorganizowali zbiórkę pieniążków. Odwiedzali wszystkie klasy, nie ominęli też sekretariatu i gabinetów pań dyrektor, pedagoga, pielęgniarek. Ku radości wszystkich zaangażowanych w akcję udało się zebrać znaczną sumę pieniędzy. Dopełnieniem wolontariackich działań była sprzedaż ciast upieczonych przez zaprzyjaźnione mamy i babcie. Udało nam się zebrać tysiąc złotych, które przekazaliśmy Fundacji. Nasz mały czworonożny przyjaciel przeszedł operację 16 lutego 2017 r.  Liczymy na to, że szybko dojdzie do zdrowia.