Pierwszaki w Happy Parku

17 marca, punktualnie o godz.8.30, szczęśliwi, że wytęskniony dzień nareszcie nadszedł, uczniowie kl. Ia i Ib wyruszyli na wycieczkę do Stróżewka k/ Płocka. Tym razem głównym celem była wspólna, bezpieczna zabawa wszystkich, dziewczyn i chłopaków. I tak było. Dzieci bardzo szybko wzięły we władanie liny, mosty, materace, kulki, armatki i zjeżdżalnie.  Bawili się pięknie! Czas mijał szybko. Panie wychowawczynie po raz pierwszy nikomu nie zwracały uwagi, żeby biegł wolniej, lub mówił ciszej. Wolno było ścigać się, skakać, tańczyć a nawet krzyczeć.  Pod  koniec pobytu „fani” hot dogów, frytek i zapiekanek posilili się pysznym jedzonkiem. Do domu wrócili zmęczeni, spoceni i uśmiechnięci. To była bardzo „udana” wycieczka. Planujemy już następną.

                                                    Barbara Grodzicka