W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH! podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego

Dwójka w tym roku szkolnym realizuje pierwszy moduł programu SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE „W zdrowym ciele zdrowy duch!” Koordynatorzy programu zorganizowali  szkolny konkurs plastyczny, w ramach którego każda klasa mogła przygotować plakat nawiązujący do nazwy tego programu. Jury miało bardzo trudne zadanie – wszystkie prace były pomysłowe, oryginalne i bardzo kolorowe.

Zwycięska praca w kategorii klas 0-I należy do klasy IB, w kategorii klas II-III – do klasy IIIC, zaś w kategorii klas starszych najciekawszą pracę przygotowała VIB. Przedstawiciele klas odebrali nagrody w postaci sprzętu sportowego do zabaw na świeżym powietrzu. Upominki zakupiono z funduszy uzyskanych z ostatniej zbiórki elektrośmieci i baterii.

Spośród nagrodzonych prac Pani Dyrektor Hanna Kurta wybrała najbardziej oryginalną jako logo realizowanego w szkole programu.

Gratulujemy!

Koordynator Programu Agata Warczachowska