Podwórko Talentów NIVEA

Po raz trzeci firma Nivea zaprasza do budowy niezwykłych Podwórek Talentów NIVEA. Niezwykłych, bo zaprojektowanych w taki sposób, by pomagać odkrywać i rozwijać pasje poprzez specjalnie zaprojektowane sprzęty, rozwijające zdolności przez zabawę. Ambasadorami projektu zostali: piosenkarka Natalia Kukulska i sportowiec Mateusz Kusznierewicz. Patronat nad akcją objął Rzecznik Praw Dziecka. Aby wziąć udział w programie należy zgłosić swoją lokalizację, a następnie przesłać krótki film video, który pokaże talent dzieci.

Nasza szkoła przy współpracy z Burmistrzem Miasta Sierpc panem Jarosławem Perzyńskim oraz panem Arkadiuszem Brodzińskim postanowiła zrealizować taki film i wziąć udział w staraniach o tę wspaniałą nagrodę.  Nasi uczniowie wspaniale odnaleźli się w roli aktorów, chętnie słuchali uwag i doskonale odgrywali powierzone im role. Ne efekt naszej pracy musimy trochę poczekać, już dziś prezentujemy Państwu kilka zdjęć zrobionych podczas nakręcania scen filmu.