Pływacy z kl. II b

     Już drugi rok zajęcia na basenie z uczniami klasy IIb prowadzi emerytowany nauczyciel WF pan Paweł Wierzbicki.                  Nauka pływania odbywa się w każdy czwartek,  przez około 60 minut.  Większość dzieci właśnie pod jego opieką stawiała, a tak na prawdę „moczyła pierwszy raz nóżki” w basenie. Dzisiaj ta sama większość już nie moczy nóg, ale po prostu pływa. Czasami jeszcze z deską lub z rurką, ale najważniejsze, że z ochotą i wielkim zaangażowaniem. Z uśmiechem i świadomością, że „idą do przodu”. Nie boją się  nurkowania, skakania do wody i pływania na dużym basenie.  Codziennie pytają: „proszę pani, kiedy idziemy na basen?”.

Dla mnie jako wychowawcy to bardzo miłe dźwięki. Najważniejsze, że chcą, a ja zrobię wszystko, żeby im to umożliwić.

      Minął właśnie Dzień  Nauczyciela i stąd potrzeba podziękowania panu Pawłowi za jego wielki trud, bo robi to  bezpłatnie, bez względu na ilość dzieci, czy pogodę. Panu Pawłowi, bardzo, bardzo dziękujemy. Dziękuję też moim dzielnym uczniom, za to, że chcą się uczyć pływać!

                                Uczniowie i wychowawczyni IIb