Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny – wyprawka dla pierwszoklasistów!

“Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny- wyprawka dla pierwszoklasistów.” W ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny – wyprawka dla pierwszoklasistów” naszą szkołę odwiedzili goście: dyrektor delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Płocku pan Tomasz Kominek, pan Karol Krajewski, Burmistrz Miasta Sierpc pan Jarosław Perzyński oraz zastępca Burmistrza pani Ewa Leszczyńska. Dzieci bardzo chętnie odpowiadały na pytania dotyczące jak być bezpiecznym na drodze oraz jak należy się właściwie zachować. Pan Tomasz Kominek przypomniał pierwszakom jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Uczniowie otrzymali zawieszki w formie sympatycznych odblaskowych zwierzątek oraz gadżety ledowe, które bardzo się im spodobały i zapewniły, że będą bardzo chętnie je nosić.