Mikołajki w Powiatowym Szpitalu w Sierpcu

W imieniny Mikołaja  6 grudnia wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu wraz ze Świętym Mikołajem udali się do  Szpitala Powiatowego im. J. Babińskiego w Sierpcu na oddział pediatryczny i neonatologiczny z upominkami. Akcję przeprowadzono z inicjatywy społeczności szkolnej, a zwłaszcza uczniów, którzy chcieli wywołać uśmiech na twarzach małych pacjentów szpitala. Mikołajowi towarzyszyła pani wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Anna  Trzcińska, koordynator wolontariatu Beata Karkusz, pani dyrektor Szpitala Powiatowego w Sierpcu Beata Bany,  pani ordynator oddziałów  Agnieszka Orlik oraz przesympatyczny personel medyczny. Wszystkim towarzyszył radosny nastrój związany z mikołajkowym  świętem.