Spotkanie profilaktyczne dla rodziców: Cyfrowobezpieczni i Edukacyjna Walizka Narkotykowa

W dniu 7 grudnia 2017 r. odbyło się spotkanie profilaktyczne dla rodziców klas VI-VII na temat:

> w ramach ogólnopolskiego projektu Cyfrowobezpieczni – podczas spotkania z rodzicami zaprezentowano film edukacyjny pt. “Jak zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w Internecie” oraz przekazano broszury adresowane do rodziców.                                                                                                                                                                           > W ramach kampanii Narkotykidopalacze – nie tędy droga!” odbyło się spotkanie przy współpracy z młodszym aspirantem Komendy Powiatowej Policji Krzysztofem Dobrzenieckim, który przeprowadził pedagogizację rodziców na temat:  Edukacyjna Walizka Narkotykowa.

Koordynatorzy: pedagog Anna Biegańska, szkolny mentor cyberbezpieczeństwa: Elżbieta Olszewska-Lamka