“Zdrowe odżywianie” – spotkanie z dietetykiem w naszej szkole

              W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła bierze udział w programie “Szkoła Promująca Zdrowie”. Z tej okazji Pani Ewelina Jurewicz zaprosiła znakomitą, odnoszącą sukcesy dietetyk Panią Justynę Szyszko, która w ramach tego Projektu przeprowadziła dla klas V spotkanie na temat zdrowego stylu życia,  zdrowego odżywiania i roli sportu w naszym życiu. W sposób niezwykle ciekawy zachęcała młodzież do bardziej świadomego dbania o własne ciało. Omawiając piramidę zdrowego odżywiania zwróciła uwagę na to, co i w jakich proporcjach powinniśmy jeść, aby nasz organizm jak najdłużej pozostał w dobrej kondycji. Uczniowie dowiedzieli się jak dużą wartość ma woda i ile powinniśmy jej wypijać. Spotkanie to zakończyło się gromkimi brawami ze strony młodych słuchaczy. Pięknie Dziękujemy